"KADIN A TAKIMI TAKIM KAPTANIMIZ NİLAY KARTALTEPE'DEN AÇIKLAMALAR"

"Öncelikle herkes için hayırlı bir sezon olmasını diliyorum. İnşallah sakatlıksız, pandemisiz (covid-19)  ve başarılarla dolur bir sezonumuz olur. 


Damla, Angelica ve benim dışımda tüm kadronun değiştiği yeni bir takımız. Aynı takımda yer almış ve bir birini tanıyan genç arkadaşlarla kimyamızın tutacağını düşüyorum. WNBA kampında olan yabancı oyuncularımızında takımımıza dahil olmasıyla geçen sezon yarım kalan  hedeflerimizi bu sezonu tekrar tamamlamak istiyoruz. 


Geçtiğimiz sezon güzel başarılarımızın olduğu dolu bir sezon geçirmiştik ancak bu başarılar yarım kaldı ve tamamlayamadığımız için üzgünüz. Bu sezon yeni bir ekibiz ve yine hedeflerimiz büyük ancak herkes güçlü kadro kurdu ve çekişmeli maçların olacağı zorlu bir sezon bizi bekliyor.


"Tekrar Eurocup'da mücadele edeceğimiz için mutluyuz. Üst üste 3 sene boyunca Eurocup'da  mücadele etmek hem biz oyuncular hemde kulübümüz açısından önemli ve değerli. Her sene Eurocup'da daha iyi bir seviyeye yükseliyoruz. Bu seneki hedefimiz yine geçen sene elde ettiğimiz başarı gibi, OGM Ormanspor'u daha da yukarılara taşımak. Eurocup'da tabikii zorlaşıyor ve takımlar yatırım yapıyor bizde bu sene yeni bir takımız inşallah kimyamız tutar başarılı sakatlıksız  ve keyifli bir sezon olur.


Daha öncede belirttiğim gibi tek dileğim, pandemiden (covid-19) dolayı  Avrupa kupaları yarım kalmaz ve oynanır bizde mücadelemizi sürdürürüz. Bizimle beraber bu kupada mücadele edecek Türk takımlarına da başarılar dilerim, sağlıklı bir sezon geçiririz inşallah."

13.08.2020 12:18